HEMEN ARAYIN

antalya yerinde halı yıkama

Antalya Yerinde Halı Yıkama

antalya temizlik yerinde halı yıkama

Antalya Temizlik Şirketi Yerinde halı yıkama

Yerinde halı yıkama konusunda Antalya genelinde firmamız ev, ofis, vb. her türlü meskeninize gelerek sizlere hizmet vermektedir. Özellikle duvardan-duvara diye tabir ettiğimiz halıfleks halıların ve kaldırması çok zor olan halılarınızın temizliği için hizmet vermekteyiz.

Yerinde Halı Yıkama Nasıl Yapılmaktadır?

Antalya Temizlik Yerinde Halı Yıkama 2 şekilde yapılmaktadır:

Birinci yöntem: 40 kg’lik fırçalama makinası ile halıfleks üzerinde köpük oluşturarak dolaşıldıktan sonra lekelerin çözünmesi sağlanır. Ardından vakum makinası ile duru su verilerek aynı anda halıya nüfuz eden pis köpükler çekilir, 3-4 saatlik kurumaya bırakılır. M2 için güncel fiyat alınız.

İkinci yöntem: Bu yöntem fırçalama makinası olmaksızın genelde sadece toz olan halılar için uygulanır. Sadece ilaçlı veya ilaçsız su uygulanarak yapılmaktadır. M2 için güncel fiyat alınız.

antalyatemizlikciniz.com

OMAX fırçalama makinası

antalyatemizlikciniz.com

Lavor Halı Vakum Makinası

Yerinde Halı Yıkama Genel Şartlar:  

– Duvardan duvara halı yıkama hizmetleri için en az 30 m2 halı olmalıdır.
– Antalya’un her yerine fiyat farkı olmadan hizmet vermekteyiz.
– Halı yıkanacak zemindeki eşyalar temizlik öncesinde toparlanmalı ve yıkama için uygun zemin oluşturulmalıdır.
– Ödeme iş bitiminde nakit olarak yapılmaktadır.
– Her türlü leke için %100 garanti verilememektedir. Özellikle kan lekeleri içerisinde bulunan yüksek orandaki demir sebebiyle kuruduktan sonra yüzeyden arındırılması zor olabilmektedir. Lekenin türü için lütfen bilgi alınız.
– Hizmet verdiğimiz alanlar: Ev, ofis, otel, restaurant, yurt, sinema salonu, cami vb. her türlü alanda referanslı halı yıkama hizmeti vermekteyiz.