HEMEN ARAYIN

Antalya Okul Temizliği

antalyatemizlikciniz.com

Antalya Okul Temizliği Şirket

antalyatemizlikciniz.com

 

Türkiye’de  2012 Yılında Yürürlüğe giren yönetmelikle Okul Cami Kamu Kuruşlarına ait olan sosyal tesislerin temizlik Hizmetleri Belediyeler Tarafından verilmeye başlanmıştır.  Bunun Sebeplerinden biri Okullarda yeterli Hizmetli Kadrosunun olmaması, okulların bütçelerinin büyük bir kısmının temizlik giderlerine ayrılması ve bu nedenle eğitim için bütçe kalmamasıdır. Bunun Üzerine Milli Eğitim bakanlığı ve belediyeler arasında imzalanan anlaşma uyarınca artık okul kreş (Devlete Bağlı) Gibi Kamu kuruşlarının temizliklerini belediyeler yapmaktadır. Bununla beraber bazı sıkıntılar meydana gelmiştir.

Temizlik işlerin ihale yoluyla yapıldığından hijyen konusunda eğitimli personel konusunda  sıkıntılar yaşanmıştır. Bununla beraber  Şirketimiz Antalya çapında Okul Kreş Yurt Temizliği Konusunda Eğitimli ve Yüksekte Çalışma izin Belgelerine Sahip, Okul temizliği yönetmeliğine hakim, Kullandıkları ekipmanlar sanayi tipi temizleme ürünleri olmamakla beraber tamamen doğal ve organik ürünler kullanılmamaktadır. Bu ürünler çocuklarda alerji astım yorgunluk ve bunun gibi yan etkileri bulunmamaktadır. Bu Ürünler Arap sabunu, Sirke, karbonat ve tarifi bize ait olan diğer temizlik ürünleridir. Firmamız için Önce Sağlık ve Müşteri Memnuniyeti ÖN PLANDADIR:

Okul Temizliği

Anaokulu Temizliği

Dershane Temizliği

Yurt Temizliği

Kurs Merkezi Temizliği

Kolej Temizliği


Firmamız kaliteli ekipmanlar ve  tecrübeli elemanlarıyla faaliyet göstermektedir. Yapmanız gereken sadece İra temizlik şirketi danışma hattını arayıp, semt hakkında bilgi vermek olacaktır. Ondan sonrasında ekiplerimiz mekanınıza gelerek, talep edeceğiniz:

Zemin Yıkama ve Cilalama

Cam Temizliği

Yemekhane Temizliği

Yatakhane Temizliği

İlaçlama Hizmetleri

Halı ve Koltuk Yıkama


alanlarında ayrı veya toplu hizmet fiyatı çıkararak sizlere özel hizmet sunacaktır. Antalya okul temizliği denince etkili çalışan ekip ile akıllara gelen firmamız hızlı bir şekilde işleri tamamlayacaktır. Bulunduğunuz kurumun, %100 müşteri memnuniyeti çerçevesinde firmamızın yapacağı hijyenik temizliklerden memnun kalacağını  garanti ediyoruz.

Antalyada Dershane Temizliği Antalya Kolej Temizliği Antalya Okul Temizliği
antalyatemizlikciniz.com antalyatemizlikciniz.com antalyatemizlikciniz.com
antalyatemizlikciniz.com antalyatemizlikciniz.com antalyatemizlikciniz.com
Antalya Anaokulu Temizliği Antalya Kurs Merkezi Temizliği Antalya Kolej Temizliği
antalyatemizlikciniz.com antalyatemizlikciniz.com antalyatemizlikciniz.com
anaokulu temizliği antalyatemizlikciniz.com antalyatemizlikciniz.com